Konkurs plastyczno- literacki "Mój ulubiony bohater literacki" dla klas I-III
19 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastyczno-literackiego „Mój ulubiony bohater literacki” dla klas I-III.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników, którzy wykazali się kreatywnością, talentem artystycznym oraz znajomością literatury. Podczas uroczystości nagrodzono autorów najciekawszych prac, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.



