Uroczyste pożegnanie klas ósmych
25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas ósmych.
Podczas akademii wręczono nagrody wyróżniającym się uczniom oraz dyplomy za godne reprezentowanie szkoły.
Uroczystość uświetnił tradycyjny polonez w wykonaniu uczniów klasy ósmej.
Miłym akcentem był również krótki występ artystyczny przygotowany przez uczniów klasy siódmej, którzy w ten sposób pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki.



