Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Uroczyste pożegnanie klas ósmych

26-06-2026 17:20 Samorząd Szkoły

25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas ósmych.
Podczas akademii wręczono nagrody wyróżniającym się uczniom oraz dyplomy za godne reprezentowanie szkoły.
Uroczystość uświetnił tradycyjny polonez w wykonaniu uczniów klasy ósmej.
Miłym akcentem był również krótki występ artystyczny przygotowany przez uczniów klasy siódmej, którzy w ten sposób pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki.