Projekt "Z rąk do rąk".

Jeden z uczniów naszej szkoły w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady "Zwolnieni z teorii" sam napisał aplikację do projektu "Z rąk do rąk", który realizuje ze starszymi kolegami.

Odkryj lumpeksy w Bielsku-Białej, zrób zakupy i bądź eko!

Aplikacja "Z rąk do rąk" umożliwi Ci dostęp do listy sklepów z odzieżą używaną na terenie miasta Bielska-Białej oraz pokaże Ci przydatne wskazówki dot. zakupów w "Niezbędniku".

"Z rąk do rąk" jest źródłem najważniejszych informacji o lumpeksach w Bielsku-Białej.
Aplikacja podpowie Ci, w które dni Twój ulubiony sklep ma dostawę nowego towaru oraz ceny jakie
w nim obowiązują w poszczególne dni tygodnia.
Znajdziesz tu również godziny otwarcia poszczególnych sklepów.

Nie chcesz zgubić swojego ulubionego lumpeksu wśród innych?
Mamy na to proste rozwiązanie - zaznacz wybrany secondhand gwiazdką w aplikacji,
a nigdy nie będziesz musiał go szukać.