Podsumowanie akcji „Herbatka dla Babci i Dziadka”

Nasza Szkoła, we współpracy z Przedszkolem nr 31, przeprowadziła w ostatnich dniach kolejną akcję charytatywną. Z całego serca dziękujemy za ogromne zaangażowanie w zbiórkę herbaty i słodkości dla seniorów.

W dniu dzisiejszym zebrane artykuły zostały przekazane przez naszych Wolontariuszy do Domu Opieki Społecznej „Dom Nauczyciela”. Mamy ogromną nadzieję, że słodkości i pyszne napoje sprawią radość jego mieszkańcom i umilą jesienne, długie wieczory.