NASZA MISJA – POZNAWANIE ŚRODOWISKA

24-04-2024 19:14 Mały Samorząd Uczniowski

Uczniowie klasy 2 a i 2 b uczestniczyli w różnorodnych wyjściach o charakterze edukacyjnym,
których celem było poznanie przyrody odwiedzanego terenu oraz kształtowanie postaw proekologicznych.

W malowniczej scenerii, zmieniającej się wraz z porami roku, odbywały się:

• - zielone lekcje;
  • - sensoryczne zabawy w przyrodzie;
  • - szukanie tropów i śladów zwierząt;
  • - zajęcia z mapą, lupą i kompasem;
  • - zajęcia plastyczne;
  • - zabawy zwinnościowe i konkursy;