Dzień Pluszaka

26-11-2021 16:05 Mały Samorząd Uczniowski

„ Miś jest mały i puchaty

Miś jest fajny i kudłaty

Miś jest gruby jak ta kula

Misia zawsze się przytula.”

25 listopada, jak co roku, obchodziliśmy w klasach młodszych Dzień Pluszowego Misia.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.
Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły ze swoim pluszowym przyjacielem.  Maskotki są symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego jako ludzie bardzo pragniemy.
Nic dziwnego, że pluszowe misie z dzieciństwa często towarzyszą nam również w dorosłości
i są chętnie wybierane jako maskotki uświetniające różne miejsca czy wydarzenia.

A czy Wy macie swojego ulubionego misia?